Meie teenused

Sanitaartehnilised tööd.

Santehnilised tööd hõlmavad tähtsat osa hoonest ning selle ehitusest, selliseid töid peaks teostama reeglina oma ala ekspert. Kuid alati ei ole see nii, seetõttu esineb sageli ehituspraaki. Oleme kokku puutunud erinevate probleemidega mis on saanud lahenduse tänu pikaajalisele kogemusele antud valdkonnas.

Torustiku remont, pesumasinate paigaldus, boilerite paigaldus, valamute paigaldus, segistite paigaldus, ning teised väga tähtsad tööd seoses teie vee ja kanalisatsiooniga.

Kui torutööd siis oma ala eksperdilt!

Torutööd ning paljud muud teenused on meie igapäeva tööks. Toruexpert.ee omab pikaajalist kogemust antud valdkonnas. Pakume teenuseid eraisikutele, ettevõtetele kui ka riigiasutustele.

Wc pottide remont.

Tänu sellisele teenusele suudame tagada võimaluse inimesel kokku hoida raha ning aega. Alati ei ole odavam osta uus pott vaid on võimalus vana potti uuendada.

Santehnik, lekked, ummistused.

Pakume konsultatsiooni ka telefoni teel, sellisel viisil on võimalik inimestel kiiresti saada vastuseid oma küsimustele, seejuures hoides kokku aega ja raha. Olgu Teie mure suur või väike, torutöödega aitame meie!

torutööd - toruexpert - sanitaartehnilised tööd

Kõik torutööd meilt!

Torutööd, santehnilised tööd, kanalisatsiooni püstikute ehitus, külmunud torude sulatamine, veeavariid, lekke defekteerimine, veearvestite vahetus/taatlemine, veemõõdusõlmede renoveerimine/ehitamine, erinevad veeühendused, küttesüsteemide paigaldus/hooldus, süsteemide läbipesu (tarbevesi, küttesüsteem, soojusvahetid), segistite vahetus/paigaldus, boilerite vahetus/hooldus, korteri torustiku renoveerimine/ehitamine, torustiku isolatsiooni tööd.